Yükleniyor...

Kurumsal

Ticari ısıl işlemci olarak, Türkiye'de ilk defa vakum altında ıslah işlemini gerçekleştiren, müşteri malzemelerini taşımak üzere servis kuran, her teslimatta iç yapı fotoğrafı da dahil rapor veren bir ısıl işlem firması ile çalışmak istemez misiniz?

EKİBİMİZ

Şirketimize ulaşmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Çalışanlarımız size yanıt vermekten memnuniyet duyacaktır.
Member Photo
Yılmaz TÜRE
TEKNİK, ÜRETİM, KALİTE KONTROL

Member Photo
Olcay MISIRLIOĞLU
TİCARİ
Member Photo
Kübra KESGİN
KALİTE GÜVENCE
Member Photo
ŞİRİN TUNALI
Muhasebe

SERPİL AKBABA
Muhasebe

CERGİZ ULUĞLU
TESLİM TARİHİ
FATİH ÜNVER
SEVKİYAT


Correspondance in English: OLCAY MISIRLIOGLU and YILMAZ TURE

KALİTE Anlayışımız

Nil Isıl İşlem Sanayii A.Ş. müşterinin taleplerini anlayarak yeterli ve gerekli kalite düzeyinde işlem yapmak, kabul edilebilir bir teslim süresi ve fiyatla işlem kalitesini desteklemek üzere kurulmuş bir şirkettir. Ortakları bu politikayı kuruluş felsefesi olarak kabul etmiş ve çalışma takımını toplam kalite felsefesine uygun olarak organize etmiştir. Yönetim, kalitenin sürekli iyileştirilmesi fikrini uygulamak üzere, her yıl yeni hedefler seçmeyi, yayınlamayı ve ulaşılması için çalışanlarını desteklemeyi ve gerekenleri yapmayı taahhüt etmektedir.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

Bilgi Güvenliği Politikamız, ilgili süreçler ve bilgilerin tanımlanması ve bunlarla ilgili risk değerlendirmelerinin metodolojik olarak gerçekleştirilmesi, yetkisiz erişimden korunması, gizliliğinin sağlanması ve bütünlüğünün korunması için teknik kaynakları sağlamak, insan kaynaklarımızı bilinçlendirmek ve eğitmek üzere tanımlanmıştır.